"You Are Special" isimli Erasmus + projemizin Türkiye hareketliliği gerçekleşti.
![](/meb_iys_dosyalar/2024_06/03165255_whatsappimage20240528at09.29.42.jpg)
"You Are Special" isimli Erasmus + projemizin Türkiye hareketliliği gerçekleşti.
Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ortağı olduğu Erasmus+ Ka210Sch "You Are Special" adlı projemizin son hareketliliği 27 - 31 Mayıs tarihlerinde İstanbul Pendik ilçemizde gerçekleşti.
Projemiz Kurtköy Anadolu Lisesi, Letonya Kopâ Varam ve İtalya Viterbo Francescon Orioli kurumları ortaklığında yürütülen proje kapsamında katılım gösteren ekipler planlanan faaliyet ve etkinliklere katıldılar. Proje kapsamında okul tanıtımları, proje sunumları, öğrenci etkinlikleri ve kültürel geziler yapıldı.
Projede emeği geçen ortaklarımıza teşekkür ederiz.