İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yıldırım Beyazıt Ortaokulu´nun 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.
![Yıldırım Beyazıt Ortaokulu´nun 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2019_05/07130137_WhatsApp_Image_2019-05-07_at_11.48.19.jpg)
Yıldırım Beyazıt Ortaokulu´nun 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın da katıldığı Yıldırım Beyazıt Ortaokulu´nun 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı yoğun katılımla gerçekleşti.
Yıldırım Beyazıt Ortaokulu bahçesinde düzenlenen açılış programından sonra stantlarda bulunan öğrencilerimizin buluşları ve yaptıkları projeler incelendi. Fuarda 42 öğrenci ve 2 danışman öğretmen görev yaptı.