İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vizyoner Öğretmen Akademisi Kültür Gezileri Devam Ediyor.
![Vizyoner Öğretmen Akademisi Kültür Gezileri Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/12111511_2.jpg)
Vizyoner Öğretmen Akademisi Kültür Gezileri Devam Ediyor.
Pendik İlçemizde bulunan Öğretmenlerimize ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personelimize yönelik Pendik Belediyesinin katkılarıyla devam eden ve 3 haftası geride kalan "Bursa Kültür Gezileri" devam ediyor. 7 hafta sürecek olan 686 personel ve öğretmenimizin katılacağı Bursa Kültür Gezileri 31 Aralık 2017´de sona erecektir.