İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vizyoner Öğretmen Akademisi Kültür Gezileri 5.Haftası Geride Kaldı.
![Vizyoner Öğretmen Akademisi Kültür Gezileri 5.Haftası Geride Kaldı.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/24212030_WhatsApp_Image_2017-12-24_at_20.29.39.jpg)
Vizyoner Öğretmen Akademisi Kültür Gezileri 5.Haftası Geride Kaldı.
Pendik İlçemizde bulunan Öğretmenlerimize ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personelimize yönelik Pendik Belediyesinin katkılarıyla devam eden ve 5 haftası geride kalan "Bursa Kültür Gezileri" devam ediyor. Şimdiye kadar 539 personel ve öğretmenimizin yararlandığı, 6 hafta sonunda 686 personel ve öğretmenimizin yararlanacağı Bursa Kültür Gezileri 31 Aralık 2017´de sona erecektir.