Vizyoner Öğretmen Akademisi İstanbul Gezi Rehberliği Eğitimine Katılan Öğretmenlerimiz Süleymaniye Külliyesi, Şehzadebaşı Külliyesi, Rüstem Paşa Cami´sini İnceleyip Boğaz Turu ile Gezilerini Tamamladılar.
![Vizyoner Öğretmen Akademisi İstanbul Gezi Rehberliği Eğitimine Katılan Öğretmenlerimiz Süleymaniye Külliyesi, Şehzadebaşı Külliyesi, Rüstem Paşa Cami´sini İnceleyip Boğaz Turu ile Gezilerini Tamamladılar.](/meb_iys_dosyalar/2019_04/24105430_WhatsApp_Image_2019-04-24_at_10.24.26_2.jpg)
Vizyoner Öğretmen Akademisi İstanbul Gezi Rehberliği Eğitimine Katılan Öğretmenlerimiz Süleymaniye Külliyesi, Şehzadebaşı Külliyesi, Rüstem Paşa Cami´sini İnceleyip Boğaz Turu ile Gezilerini Tamamladılar.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün projesi olan Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi-4 eğitimleri kapsamında açılan İstanbul Gezi Rehberliği Eğitimine katılan 25 öğretmenimiz, Kurs Eğitmenimiz Muhterem Kahraman liderliğinde Süleymaniye Külliyesi, Şehzadebaşı Külliyesi, Rüstem Paşa Cami´sini inceleyip Boğaz Turu ile gezilerini tamamladılar.