İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Velibaba İlkokulu öğrencileri Pendik Belediye Başkanlığı makamını devraldı.
![Velibaba İlkokulu öğrencileri Pendik Belediye Başkanlığı makamını devraldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_04/22165240_whatsappimage20240422at15.49.53.jpg)
Velibaba İlkokulu öğrencileri Pendik Belediye Başkanlığı makamını devraldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında ilçemiz Velibaba İlkokulu öğrencilerimiz Ebrar Seis, Yusuf Kerem Çimen, Enes Emre Çakır; sınıf öğretmenimiz Yasemin Yaşar ve Müdür Yardımcımız Huriye Tekci Pendik Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Ziyaret sırasında Velibaba İlkokulu öğrencilerimiz sembolik olarak Pendik Belediye Başkanlığı makamını devraldı.
![22-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_22165348_whatsappimage20240422at15.49.53.jpg)
![22-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_22165349_whatsappimage20240422at15.49.54.jpg)
![22-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_22165350_whatsappimage20240422at15.49.55.jpg)
![22-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_22165352_whatsappimage20240422at15.49.561.jpg)
![22-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_22165353_whatsappimage20240422at15.49.57.jpg)
![22-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_22165354_whatsappimage20240422at15.49.581.jpg)
![22-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_22165355_whatsappimage20240422at15.49.582.jpg)
![22-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_22165357_whatsappimage20240422at15.49.591.jpg)
![22-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_22165357_whatsappimage20240422at15.49.59.jpg)