İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vefatının 10. Yılında Adil Erdem Bayazıt´ı Anıyoruz.
![Vefatının 10. Yılında Adil Erdem Bayazıt´ı Anıyoruz.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/05141217_WhatsApp_Image_2018-05-05_at_13.47.14.jpg)
Vefatının 10. Yılında Adil Erdem Bayazıt´ı Anıyoruz.
Pendik Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün düzenlediği Vefatının 10. yılında Adil Erdem Bayazıtı Anma Programı Yazar Sn. Rasim ÖZDENÖREN´in katılımıyla 08 Mayıs 2018 Salı Günü saat 15:00´de Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşecektir.