İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye´nin ilk Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST´e Yoğun İlgi.
![Türkiye´nin ilk Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST´e Yoğun İlgi.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/24132921_WhatsApp_Image_2018-09-20_at_13.20.09_2.jpg)
Türkiye´nin ilk Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST´e Yoğun İlgi.
Türkiye´nin ilk Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST İstanbul´a Pendik İlçemizden 7000 öğrencimizle katıldık. Pendik Belediyemizin katkılarıyla 20-21 Eylül 2018 tarihlerinde 145 otobüs 7000 öğrenci ve öğretmenimizle Yeni Havalimanında kurulan TEKNOFEST´i ziyaret ettik.