İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SULTAN ABDÜLHAMİT HAN ORTAOKULU KUPAYA DOYMUYOR
![SULTAN ABDÜLHAMİT HAN ORTAOKULU KUPAYA DOYMUYOR](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_10114703_879.jpg)
Sultan Abdülhamit Han Ortaokulu Hentbol Yıldızlar Takımı 09 Şubatta okulumuza İstanbul Şampiyonluğu kupasını getirirken, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Küçükler Hentbol Turnuvasında da 2015-2016 Okullar arası Hentbol Küçükler İl Birinciliği derecesini alarak Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı elde etmiştir. Sporcularımızı tebrik ediyoruz.