İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şeyhli Ortaokulu Futbol Takımı Başarısı
Şeyhli Ortaokulu Futbol Takımı Başarısı![Şeyhli Ortaokulu Futbol Takımı Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_08135041_11.png)
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün birlikte düzenlediği Ortaokullar arası Yıldız Erkekler Futbol Turnuvasında, İlçemiz Şeyhli İlkokulu/Ortaokulu Futbol Takımı Beden Eğitimi Öğretmeni Fatih DEMİR yönetiminde İstanbul 4. sü Olarak Türkiye Şampiyonası Grup Maçlarına katılmaya hak kazanmıştır.