İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sene Başı Rehberlik Öğretmenleri Toplantısı Gerçekleşti.
![Sene Başı Rehberlik Öğretmenleri Toplantısı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/26215645_WhatsApp_Image_2018-09-26_at_16.32.30.jpg)
Sene Başı Rehberlik Öğretmenleri Toplantısı Gerçekleşti.
Pendik Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen 2018-2019 eğitim öğretim yılı Sene Başı Rehberlik Öğretmenleri toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katılımı ile Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşti.