İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Selçuk Beki Ortaokulu´nun 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.
![Şehit Selçuk Beki Ortaokulu´nun 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/02210440_195552604_2894994337406125_541915922645596325_n.jpg)
Şehit Selçuk Beki Ortaokulu´nun 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz, Şube Müdürlerimiz Sn. Ertan Saygın ve Nihat Yalçın'ın katılımıyla Şehit Selçuk Beki Ortaokulu´nun 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı gerçekleşti.
Açılış programından sonra stantlarda bulunan öğrencilerimizin buluşları ve yaptıkları projeleri inceleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz emeği geçen öğrencilerimizi tebrik etti.