İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ritmik Cimnastik Okul Sporları Türkiye Birincisi Pendik´ten.
![Ritmik Cimnastik Okul Sporları Türkiye Birincisi Pendik´ten.](/meb_iys_dosyalar/2018_02/18171101_WhatsApp_Image_2018-02-17_at_18.27.33.jpg)
Ritmik Cimnastik Okul Sporları Türkiye Birincisi Pendik´ten.
Türkiye Cimnastik Federasyonu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Eskişehir Porsuk Spor Salonunda düzenlenen Ritmik Cimnastik Okul Sporları Türkiye Birinciliği Minikler A ferdi kategorisinde ilçemiz Pendik Seyit Burhan Toprak İlkokulu 4. Sınıf öğrencimiz Hatice Gökçe Emir 55 sporcu arasından Türkiye Birincisi olmuştur.
Okulumuzu ve öğrencimizi bu başarısından dolayı tebrik ederiz.