İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz" Paneli
!["Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz" Paneli](/meb_iys_dosyalar/2018_01/06000626_WhatsApp_Image_2018-01-05_at_22.29.51.jpg)
"Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz" Paneli
Okul Yöneticilerimiz ve öğretmenlerimize yönelik planlamış olduğumuz Kur´an ve Sünnet Bütünlüğü temalı "Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz" Paneli Prof. Dr. Orhan Çeker, Prof. Dr. Abdullah Kahraman ve Yrd. Doç. Dr. Abdulkadir Macit´in katılımı ile 10 Ocak 2018 Çarşamba günü Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşecektir.