İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz" Paneli Gerçekleşti.
!["Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz" Paneli Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2018_01/10211436_WhatsApp_Image_2018-01-10_at_21.13.48.jpg)
"Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz" Paneli Gerçekleşti.
Okul Yöneticilerimiz ve öğretmenlerimize yönelik planlamış olduğumuz Kur´an ve Sünnet Bütünlüğü temalı "Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz" Paneli Pendik Müftümüz Sn. Hüseyin Baş ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katılımıyla Yrd. Doç. Dr. Abdulkadir Macit´in moderatörlüğünde Prof. Dr. Orhan Çeker ve Prof. Dr. Abdullah Kahraman konuşmaları ile Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşti.