İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Pendik Yönetici Seminerleri" Kapsamında "Pozitif Yaşam Becerileri" Konulu Seminer Gerçekleşti.
!["Pendik Yönetici Seminerleri" Kapsamında "Pozitif Yaşam Becerileri" Konulu Seminer Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2017_10/17183806_WhatsApp_Image_2017-10-17_at_18.36.26_12.jpg)
"Pendik Yönetici Seminerleri" Kapsamında "Pozitif Yaşam Becerileri" Konulu Seminer Gerçekleşti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın da katıldığı İlçemiz okul ve kurum müdür yardımcılarına yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Yönetici Seminerleri" kapsamında Fatih Abadi tarafından "Pozitif Yaşam Becerileri" konulu seminer Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezinde gerçekleşti.