İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Pendik Yönetici Akademisi-3" Projesinin Son Programı Gerçekleşti.
!["Pendik Yönetici Akademisi-3" Projesinin Son Programı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/11163315_WhatsApp_Image_2018-05-11_at_15.30.06_27.jpg)
"Pendik Yönetici Akademisi-3" Projesinin Son Programı Gerçekleşti.
İlçemizde bulunan 25 okul ve kurum yöneticilerine yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Yönetici Akademisi-3" projesinin son programı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
Proje koordinatörü Ömer Kurddan tarafından hazırlanan ve yürütülen "Pendik Yönetici Akademisi-3" projesi 7 hafta boyunca devam etti. Son programa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz katılarak okul ve kurum yöneticilerine Katılım Belgelerini verdi.