İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Pendik Okuyor" projesinin bu haftaki durağı Pendik Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.
!["Pendik Okuyor" projesinin bu haftaki durağı Pendik Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_05152233_3.jpg)
"Pendik Okuyor" projesi kapsamında okul ziyaretlerini sürdüren Pendik Belediye Başkanımız Dr. Kenan Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin Yılmaz, Pendik Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi´ni ziyaret etti.
Bayrak törenine katılan Başkan Kenan Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin Yılmaz öğrencilere hitap etti. Daha sonra son sınıf öğrencileriyle bir araya gelinerek interaktif söyleşi gerçekleştirildi.