"Pendik Kariyer Günleri" İnternet Sitemiz Yayında.
!["Pendik Kariyer Günleri" İnternet Sitemiz Yayında.](/meb_iys_dosyalar/2017_11/30160239_Ekran_AlYntYsYYY.jpg)
"Pendik Kariyer Günleri" İnternet Sitemiz Yayında.
Pendik Belediyesi ile Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ortaklaşa düzenlediği İlçemizde öğrenim görmekte olan Tüm resmi ve özel okullarımızda okuyan 12. Sınıf öğrencilerimize yönelik 5-6-7 Aralık 2017 tarihlerinde Pendik Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştireceğimiz ve 34 Üniversitemizin katılacağı "Pendik Kariyer Günleri " için hazırlanan internet sitemiz yayına girmiştir.
İnternet sitemize ulaşmak için; pendik.meb.gov.tr/kariyer
Pendik Kariyer Günleri e-broşüre ulaşmak için; http://pendik.meb.gov.tr/e-brosur