İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin Onuncu Programı Gerçekleşti.
!["Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin Onuncu Programı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2018_03/13173305_WhatsApp_Image_2018-03-13_at_17.32.59.jpg)
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin Onuncu Programı Gerçekleşti.
Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal, Belediye Başkanımız Dr. Sn. Kenan Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katıldığı İlçemiz okul ve kurum müdürlerine yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Eğitim Okumaları" onuncu programı "21. Yüzyılda Dinin Geleceği Kutsalın Dönüşü" kitabı çerçevesinde yapılan konferans , Prof. Dr. Ali Köse tarafından Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezinde gerçekleşti.