İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin Dördüncü Programı Gerçekleşti.
!["Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin Dördüncü Programı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2017_03/24131204_DSC_0108.jpg)
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin Dördüncü Programı Gerçekleşti.
İlçemiz okul ve kurum müdürlerine yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Eğitim Okumaları" dördüncü programı "Değerler Psikolojisi ve İnsan" kitabı çerçevesinde yapılan konferans , kitabın yazarı Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan tarafından Şehit Adil Büyükcengiz Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleşti.