İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin 17. Programı Gerçekleşti.
!["Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin 17. Programı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/13160909_IMG_4090.jpg)
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin 17. Programı Gerçekleşti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sn. Ertan Saygın´ın katıldığı İlçemiz okul ve kurum müdürlerine yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Eğitim Okumaları" 17. programı "Gelecek İçin Geçmiş: Hatırlamak ve Yorumlamak" konusu çerçevesinde yapılan konferans , Dr. Necdet Subaşı tarafından Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.