İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin 16. Programı Gerçekleşti.
!["Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin 16. Programı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2019_01/09183238_IMG_3502.jpg)
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin 16. Programı Gerçekleşti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sn. Mehmet Ertekinoğlu´nun katıldığı İlçemiz okul ve kurum müdürlerine yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Eğitim Okumaları" 16. programı "Can Veren Pervaneler" kitabı çerçevesinde yapılan konferans , Yazar Hayati İnanç tarafından Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.