"Pendik Eğitim Okumaları" Projesi 17. Programı ile Devam Ediyor.
!["Pendik Eğitim Okumaları" Projesi 17. Programı ile Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/08161337_WhatsApp_Image_2019-02-08_at_15.01.03.jpg)
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesi 17. Programı ile Devam Ediyor.
Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak İlçemiz okul ve kurum müdürlerine yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Eğitim Okumaları" projesi 2018-2019 Eğitim öğretim yılında da 17. programı ile devam ediyor.
Dr. Necdet Subaşı ile "Gelecek İçin Geçmiş: Hatırlamak ve Yorumlamak" konusu üzerine gerçekleşecek olan "Pendik Eğitim Okumaları-17" programı 13 Şubat 2019 Çarşamba günü Saat 10:30´da Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşecektir.
📙 "Gelecek İçin Geçmiş: Hatırlamak ve Yorumlamak"
✍ Dr. Necdet Subaşı
🗓 13 Şubat 2019 Çarşamba
⏰10:30
📍 Atatürk Kültür Merkezi