"Pendik Eğitim Okumaları" Projesi 15. Programı ile Devam Ediyor.
!["Pendik Eğitim Okumaları" Projesi 15. Programı ile Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/10121544_Kemal_SAYAR_SOSYAL_MEDYA.jpg)
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesi 15. Programı ile Devam Ediyor.
Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak İlçemiz okul ve kurum müdürlerine yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Eğitim Okumaları" projesi 2018-2019 Eğitim öğretim yılında da 15. programı ile devam ediyor.
Prof. Dr. Kemal Sayar ile Merhamet kitabı üzerine gerçekleşecek olan "Pendik Eğitim Okumaları-15" programı 12 Aralık 2018 Çarşamba günü Saat 13:00´da Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşecektir.
📙 Merhamet
✍ Prof. Dr. Kemal Sayar
🗓12 Aralık 2018 Çarşamba
⏰13:00
📍 Atatürk Kültür Merkezi