İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Hoş Geldin Sınav" Teatral Gösterisi ve Sınav Stratejileri Konferansına Davetlisiniz.
!["Hoş Geldin Sınav" Teatral Gösterisi ve Sınav Stratejileri Konferansına Davetlisiniz.](/meb_iys_dosyalar/2018_10/18204425_WhatsApp_Image_2018-10-18_at_20.01.23.jpg)
"Hoş Geldin Sınav" Teatral Gösterisi ve Sınav Stratejileri Konferansına Davetlisiniz.
Pendik Belediyesi, Pendik Eğitim ve Kültür Derneği (Pekder) ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ortaklaşa düzenlediği Uzman Psikolojik Danışman Mehmet Konuk´un Sınav Stratejileri Konferansı 19 Ekim 2018 Cuma günü saat 10:00 ´da Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşecektir.
8. Sınıf Öğrenci ve velilerimizi bekliyoruz.