İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Eğitim Seninle Başlar" Programlarının İkinci Günü Tamamlandı.
!["Eğitim Seninle Başlar" Programlarının İkinci Günü Tamamlandı.](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_06231116_00.jpg)
"Eğitim Seninle Başlar" Öğretmen Mesleki Eğitim ve Kişisel Gelişim seminerlerinin verimli ve doyurucu geçen ikinci gününde 16 Atölye, 38 seminer ile toplamda 54 etkinlik gerçekleşti. Bu etkinliklere ilçemiz öğretmenlerinden yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Renkli görüntülere sahne olan programlardan bazı kareler...
#EgitimSeninleBaslar @PendikMEM