İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Proje Liderlerimiz için "Proje Koordinasyon Merkezi Tanıtımı ve Bilgilendirme Toplantısı" Yapıldı.
![Proje Liderlerimiz için "Proje Koordinasyon Merkezi Tanıtımı ve Bilgilendirme Toplantısı" Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2017_11/27211117_WhatsApp_Image_2017-11-27_at_21.10.42_3.jpg)
Proje Liderlerimiz için "Proje Koordinasyon Merkezi Tanıtımı ve Bilgilendirme Toplantısı" Yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katıldığı Pendik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda İlçemizde gerçekleşen ve planlanan projeler hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra "Koordinasyon Merkezi Sistem Tanıtımı, 4006 Tübitak Bilim Fuarı , Erasmus Plus , Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri başvuru dönemi yapılması gerekenler ve örnek çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verildi.