İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Proje Liderlerimiz için "Proje Hazırlama Yöntem ve Uygulamaları Kursu" Sona Erdi.
![Proje Liderlerimiz için "Proje Hazırlama Yöntem ve Uygulamaları Kursu" Sona Erdi.](/meb_iys_dosyalar/2017_04/05210542_pp.jpg)
Proje Liderlerimiz için "Proje Hazırlama Yöntem ve Uygulamaları Kursu" Sona Erdi.
3 gün süren otuz bir proje lideri öğretmenimizin eğitim aldığı hizmet içi eğitim kursu olan "Proje Hazırlama Yöntem ve Uygulamaları Kursu" sona erdi. Pendik Merkez İlokulunda yapılan hizmet içi eğitim kursunda; proje süreçleri, proje yürütme eğitimi, proje destek programları gibi konular işlendi.