İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Pendik Yönetici Akademisi-5" Projesinin Son Programı Gerçekleşti.
![](/meb_iys_dosyalar/2020_01/27145823_WhatsApp_Image_2020-01-27_at_14.41.48.jpg)
"Pendik Yönetici Akademisi-5" Projesinin Son Programı Gerçekleşti.
İlçemizde bulunan 25 okul ve kurum yöneticilerine yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Yönetici Akademisi-5" projesinin son programı Pendik Merkez İlkokulu toplantı salonunda yapıldı.
Proje koordinatörü Ömer Kurddan tarafından hazırlanan ve yürütülen "Pendik Yönetici Akademisi-5" projesi 5 Gün boyunca devam etti. Son programa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz katılarak okul ve kurum yöneticilerine Katılım Belgelerini verdi.