İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi Bursa Kültür Gezileri (Güz Dönemi) Sona Erdi.
![Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi Bursa Kültür Gezileri (Güz Dönemi) Sona Erdi.](/meb_iys_dosyalar/2018_01/01195513_WhatsApp_Image_2017-12-31_at_12.31.48.jpg)
Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi Bursa Kültür Gezileri (Güz Dönemi) Sona Erdi.
Pendik İlçemizde bulunan Öğretmenlerimize ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personelimize yönelik Pendik Belediyesinin katkılarıyla yapılan ve 6 hafta süren Vizyoner Öğretmen Akademisi Bursa Kültür Gezileri güz dönemi sona erdi.
686 personel ve öğretmenimizin yararlandığı Vizyoner Öğretmen Akademisi Bursa Kültür Gezileri´nin gerçekleşmesini sağlayan Pendik Belediyesine teşekkür ederiz.