İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi-3 Eğitimcileri ile Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
![Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi-3 Eğitimcileri ile Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_10/26225238_WhatsApp_Image_2018-10-26_at_22.51.52_3.jpg)
Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi-3 Eğitimcileri ile Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sn. Ertan Saygın´ın katıldığı Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi-3 Eğitimcileri ile eğitimler öncesi bilgilendirme toplantısı Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleşti.