İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Türk Telekom Şehit Murat Mertel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.
![Pendik Türk Telekom Şehit Murat Mertel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/23153937_WhatsApp_Image_2018-05-23_at_13.25.39.jpg)
Pendik Türk Telekom Şehit Murat Mertel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.
İlçemizde bulunan 32 okulumuzun yapacağı 4006 Tübitak Bilim Fuarının otuz birincisi Pendik Türk Telekom Şehit Murat Mertel Mesleki ve Teknik Anadolu Lises´nde gerçekleşti.
Pendik Türk Telekom Şehit Murat Mertel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen açılış programından sonra stantlarda bulunan öğrencilerimizin buluşları ve yaptıkları projeler incelendi.