İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Sezai Karakoç İmam Hatip Ortaokulu Tübitak 4006 Bilim Fuarı Açılışı gerçekleşti.
![Pendik Sezai Karakoç İmam Hatip Ortaokulu Tübitak 4006 Bilim Fuarı Açılışı gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/16144204_whatsappimage20240515at21.16.03.jpg)
Pendik Sezai Karakoç İmam Hatip Ortaokulu Tübitak 4006 Bilim Fuarı Açılışı gerçekleşti.
Şube Müdürümüz Avni Er, Eğitim Bir Sen 4 Nolu Başkanı Bilal Duran ve Okul Müdürlerimizin açılışını gerçekleştirdiği iki gün sürecek olan Tübitak 4006-A Bilim Fuarında 95 öğrenci ve 23 öğretmenimiz ile kimya, psikoloji, teknoloji ve tasarım, tarih, matematik, dil ve edebiyat, coğrafya, değerler eğitimi, fizik ve yazılım gibi ana temalarında hazırlanan 30 adet proje sergilendi. Öğretmen veöğrencilerimizi tebrik ederiz.