İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik RAM Öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı Ziyaret Etti.
![Pendik RAM Öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_04/25190954_IMG_7953.jpg)
Pendik RAM Öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı Ziyaret Etti.
Pendik Rehberlik ve Araştıma Merkezi Öğretmenleri İlhan Özbolat ve Arzu Kızılışık Mayıs ayında çıkaracakları Pendik Ram e-dergisi için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz ile dergide yayınlanmak üzere bir röportaj gerçekleştirdi.