Pendik PDR Günleri İkinci Günü Atölye Etkinlikleri ile Tamamlandı.
![Pendik PDR Günleri İkinci Günü Atölye Etkinlikleri ile Tamamlandı.](/meb_iys_dosyalar/2019_04/11122627_WhatsApp_Image_2019-04-10_at_13.11.08_1.jpg)
Pendik PDR Günleri İkinci Günü Atölye Etkinlikleri ile Tamamlandı.
Pendik Rehberlik ve Araştırma Merkezi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gedik Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen ve Pendik´te ilk defa yapılan Pendik PDR Günleri ikinci gününde Pendik Engelsiz Yaşam Merkezi ve Şehit Adil Büyükcengiz AİHL´de yapılan atölye çalışmaları ile sona erdi.
2 gün süren Pendik PDR Günlerine yoğun katılım gösteren İlimizdeki Rehber Öğretmenlerimize, Eğitim veren Değerli akademisyenlere ve katkı veren gedik Üniversitesine teşekkür ederiz.