İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Olimpiyat Takımlarımız Ulusal Tales ve Kanguru Matematik Yarışmalarında Başarılı Olarak 2. Aşama Sınavına Katılacak.
![Pendik Olimpiyat Takımlarımız Ulusal Tales ve Kanguru Matematik Yarışmalarında Başarılı Olarak 2. Aşama Sınavına Katılacak.](/meb_iys_dosyalar/2019_05/06112945_WhatsApp_Image_2019-05-05_at_20.06.30.jpg)
Pendik Olimpiyat Takımlarımız Ulusal Tales ve Kanguru Matematik Yarışmalarında Başarılı Olarak 2. Aşama Sınavına Katılacak.
Burak YEŞİL´ın danışmanlığındaki öğrencilerimiz Çınar ERTÜRK ve Mert SOYTÜRK Tales Matematik Uygulamasında, Beyza ÇALIŞKAN BAYHAN´ın danışmanlığındaki öğrencilerden Yağız ERSAZAK Kanguru Matematik Sınavında, Fatma Sude SAYAN Tales Matematik Uygulamasında, Yağmur BAYRAK MATBEG Uygulamasında dereceye girmişler ve 2. aşama sınavı için davet almışlardır.
Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.