İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal Takımı Türkiye Yarı Finallerine Katılmaya Hak Kazandı.
![Pendik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal Takımı Türkiye Yarı Finallerine Katılmaya Hak Kazandı.](/meb_iys_dosyalar/2019_03/04224558_WhatsApp_Image_2019-03-04_at_20.52.18.jpg)
Pendik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal Takımı Türkiye Yarı Finallerine Katılmaya Hak Kazandı.
İlçemiz Pendik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal Takımı 01-03 Mart 2019 tarihleri arasında Karabük’te yapılan Genç Erkekler Futsal Türkiye Şampiyonası Çeyrek finallerinde gurubunu namağlup lider tamamlayarak 22-24 Mart 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazanmıştır.
Okulumuzu ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.