İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sezai Karakoç İmam Hatip Ortaokulu´nu Ziyaret Etti.
![Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sezai Karakoç İmam Hatip Ortaokulu´nu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/01170157_WhatsApp_Image_2017-12-01_at_16.51.36_1.jpg)
Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sezai Karakoç İmam Hatip Ortaokulu´nu Ziyaret Etti.
Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz Sezai Karakoç İmam Hatip Ortaokulu´nu ziyaret etti.Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz okul idaresinden okul hakkında bilgi aldı.