İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Pendik Esenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi´ni Ziyaret Etti.
![Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Pendik Esenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi´ni Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/11174138_WhatsApp_Image_2018-09-11_at_17.38.06_5.jpg)
Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Pendik Esenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi´ni Ziyaret Etti.
Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz inşaatı tamamlanan 2018-2019 Eğitim öğretim yılında hizmete girecek olan 28 derslikli Pendik Esenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi´ni ziyaret etti.
Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz okul birimlerini dolaşarak okul idaresinden okulumuz hakkında bilgi aldı.