İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özel Birikim Süheyla-Cemile Sağlam ilkokulunu Ziyaret Etti.
![Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özel Birikim Süheyla-Cemile Sağlam ilkokulunu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2018_02/19174900_WhatsApp_Image_2018-02-19_at_17.44.19_3.jpg)
Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özel Birikim Süheyla-Cemile Sağlam ilkokulunu Ziyaret Etti.
Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz Özel Birikim Süheyla-Cemile Sağlam ilkokulunu ziyaret etti. Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz okul idaresinden okulumuz hakkında bilgi aldı.