İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nuri Demirağ Çok Programlı Anadolu Lisesi´ni Ziyaret Etti.
![Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nuri Demirağ Çok Programlı Anadolu Lisesi´ni Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/11181336_WhatsApp_Image_2018-09-11_at_18.12.52_5.jpg)
Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nuri Demirağ Çok Programlı Anadolu Lisesi´ni Ziyaret Etti.
Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz inşaatı tamamlanan 2018-2019 Eğitim öğretim yılında hizmete girecek olan 24 derslikli Nuri Demirağ Çok Programlı Anadolu Lisesi´ni ziyaret etti.
Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz okul birimlerini dolaşarak okul idaresinden okulumuz hakkında bilgi aldı.