İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahmangazi İlkokulu ve Ortaokulu´nu Ziyaret Etti.
![Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahmangazi İlkokulu ve Ortaokulu´nu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/13152640_WhatsApp_Image_2017-12-13_at_15.26.55.jpg)
Pendik Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahmangazi İlkokulu ve Ortaokulu´nu Ziyaret Etti.
Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz Abdurrahmangazi İlkokulu ve Ortaokulu´nu ziyaret etti. Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz okul idaresinden okul hakkında bilgi aldı.