İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Kaymakamımız Sn. Mehmet Yıldız Özel İkbal Kolejini ziyaret etti.
![Pendik Kaymakamımız Sn. Mehmet Yıldız Özel İkbal Kolejini ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/08143606_whatsappimage20240508at14.25.5716.jpg)
Pendik Kaymakamımız Sn. Mehmet Yıldız ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Ertan Saygın, Özel İkbal Kolejini ziyaret etti.
Pendik Kaymakamımız Sn. Mehmet Yıldız ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Ertan Saygın okul idaresinden okul hakkında bilgi alıp öğretmenler odasında öğretmenlerimiz ile buluşup daha sonra sınıfları ziyaret ederek öğrencilerimize derslerinde başarılar diledi.