İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Kaymakamımız Sn. Mehmet Yıldız Abdurrahmangazi Ortaokulunu ziyaret etti.
Pendik Kaymakamımız Sn. Mehmet Yıldız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin Yılmaz, Bahçelievler Mahallemizde bulunan Abdurrahmangazi Ortaokulunu ziyaret etti.
Öğretmenler Odasında Öğretmenlerimiz ile buluşan Pendik Kaymakamımız Sn. Mehmet Yıldız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin Yılmaz daha sonra sınıfları ziyaret ederek öğrencilerimize derslerinde başarılar diledi.