İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik İTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal Takımı Türkiye Yarı Finallerine Katılmaya Hak Kazandı.
![Pendik İTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal Takımı Türkiye Yarı Finallerine Katılmaya Hak Kazandı.](/meb_iys_dosyalar/2019_03/03212430_WhatsApp_Image_2019-03-03_at_15.39.59.jpg)
Pendik İTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal Takımı Türkiye Yarı Finallerine Katılmaya Hak Kazandı.
İlçemiz Pendik İTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal Takımı 01-03 Mart 2019 tarihleri arasında Nevşehir’de yapılan Genç Erkekler Futsal Türkiye Şampiyonası Çeyrek finallerinde gurubunu namağlup lider tamamlayarak 22-24 Mart 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazanmıştır.
Okulumuzu ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.