İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik İmam Hatip Okulları Müdürleri ile 2. Dönem Koordinasyon Toplantısı Yapıldı.
![Pendik İmam Hatip Okulları Müdürleri ile 2. Dönem Koordinasyon Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_02/22224632_WhatsApp_Image_2018-02-22_at_22.46.48_3.jpg)
Pendik İmam Hatip Okulları Müdürleri ile 2. Dönem Koordinasyon Toplantısı Yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katıldığı Pendik ilçemizde bulunan İmam Hatip Ortaokulları ve İmam Hatip Lisesi müdürlerimizin katıldığı 2. dönem koordinasyon toplantısı Şehit Adil Büyükcengiz Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda gerçekleşti.