İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Eğitim ve Kültür Derneği (PEKDER) Tanıtım Toplantısı Yapıldı.
![Pendik Eğitim ve Kültür Derneği (PEKDER) Tanıtım Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2017_09/30103344_12.jpg)
Pendik Eğitim ve Kültür Derneği (PEKDER) Tanıtım Toplantısı Yapıldı.
Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal, Pendik Belediye Başkanımız Sn. Dr. Kenan Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katıldığı Pendik Eğitim ve Kültür Derneği (PEKDER) tanıtım toplantısı Şehit Adil Büyükcengiz Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleşti.