"Pendik Eğitim Okumaları" 32. Programı Uğur Derman & Alparslan Babaoğlu ile Gerçekleşiyor.
![](/meb_iys_dosyalar/2022_01/28195343_WhatsApp_Image_2022-01-28_at_19.03.35.jpg)
"Pendik Eğitim Okumaları" 32. Programı Uğur Derman & Alparslan Babaoğlu ile Gerçekleşiyor.
Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak İlçemiz okul ve kurum yöneticilerine yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Eğitim Okumaları" 32. programı Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.
Uğur Derman & Alparslan Babaoğlu ile "Üsküdar'da Bir Attar Dükkanı" kitabı üzerine gerçekleşecek olan "Pendik Eğitim Okumaları" 32. programı 15 Şubat 2022 Salı günü Saat 10:30'da tüm okul/kurum müdürlerimizin katılımı ile gerçekleşecektir.
Kitap: "Üsküdar'da Bir Attar Dükkanı"
Konuşmacı: Uğur Derman & Alparslan Babaoğlu
Tarih: 15 Şubat 2022 Salı
Saat: 10:30
Yer: Atatürk Kültür Merkezi