İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Pendik Eğitim Okumaları" 27. Programı Prof. Dr. Handan İnci Elçi ile Gerçekleşti.
![](/meb_iys_dosyalar/2021_04/22125930_WhatsApp_Image_2021-04-21_at_10.43.48.jpg)
"Pendik Eğitim Okumaları" 27. Programı Prof. Dr. Handan İnci Elçi ile Gerçekleşti.
İlçemiz okul ve kurum müdürlerine yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Eğitim Okumaları" 27. programı "Beş Şehir - Ahmet Hamdi Tanpınar" konusu çerçevesinde yapılan çevrim içi konferans, Sn. Prof. Dr. Handan İnci Elçi tarafından gerçekleştirildi.